Oplaty Egzaminy » 692 887 861

Pogoda

Mist

2°C

Nowa Sól

Mist

Humidity: 82%

Wind: 11.27 km/h

 • 13 Oct 2015

  Cloudy 5°C -1°C

 • 14 Oct 2015

  Rain 8°C 3°C

Licznik

Today 23

Yesterday 24

Week 47

Month 319

All 7272

Currently are 3 guests and no members online

Polski Związek Wędkarski Okręg w Zielonej Górze - Aktualności

Aktualności
 • Rozstrzygnięcie konkursów ofert
  W dniu 30 września komisja w składzie: Zdzisław Kowalski - przewodniczący, Robert Jędrysiak - członek, Eugeniusz Zankowicz - członek rozstrzygnęła konkursy ofert na zadania zlecone przez PZW Okręg w Zielonej Górze.
 • PUCHAR PREZESÓW KÓŁ OKRĘGU PZW W ZIELONEJ GÓRZE - WAPNA JORDANOWO 26.09.2015 r.
  W dniu 26 września 2015 r. odbyły się towarzyskie zawody wędkarskie „PUCHAR PREZESÓW” Kół PZW Okręgu w Zielonej Górze. Udział w nich poza prezesami brali również członkowie władz ZO oraz organów statutowych takich jak Okręgowa Komisja Rewizyjna czy też Okręgowy Sąd Koleżeński. Wszyscy spotkaliśmy się na stawach powapiennych w Jordanowie. Gospodarze łowiska – Koło PZW 1 i 5 Świebodzin zadbali o odpowiednie przygotowanie terenu zawodów, który dzięki funduszom pozyskanym z Okręgowej Komisji Zagospodarowania i Ochrony Wód prezentował się bardzo okazale (nowe zadaszenie, ławy ze stołami, tablice informacyjne oraz wyremontowane stanowiska wędkarskie). Spotkanie rozpoczęliśmy od wspólnego śniadania i porannej kawy, po czym Prezes ZO PZW w Zielonej Górze Mirosław Kamiński oficjalnie otworzył imprezę – przywitał wszystkich uczestników oraz krótko...
 • Konkurs plastyczny
  Okręgowa Komisja Młodzieżowa ogłasza konkurs plastyczny pt. "Złów i wypuść" szczegóły dotyczące konkursu w załączonym regulaminie.
 • Puchar Sklepu ZOO PARK - RAJA WĘDKARSTWO
  Na prośbę koła PZW nr 8 w Żarach zapraszamy na zawody o Puchar Sklepu ZOO PARK - RAJA WĘDKARSTWO. Zawody odbędą się w dniu 04 października 2015 r. na zalewie "Karaś " w Lubsku. Szczegóły w załączniku.