Kategoria:
Miejsce Zawodnik rozpoczęcie sezonu I tura II tura Puchar Zarządu GP
punkty wynik punkty wynik punkty wynik punkty wynik punkty wynik
 
Grupa - juniorzy:
1 Grzegorz Łukasiewicz 0 0 15 1420 15 1310 0 0 30 2730
 
Grupa - seniorzy:
1 Jacek Kuczyński 14 5350 8,5 1430 14 1790 15 4880 51,5 13450
2 Paweł Wójcik 11 3180 8,5 1430 13 1540 9 1690 41,5 7840
3 Wojciech Oryszczak 3 2160 14 2590 12 1470 12 2080 41 8300
4 Jerzy Libert 9 2980 13 2530 4 720 13 2740 39 8970
5 Wojciech Hajzler 10 3040 3,5 1180 0 0 14 3330 27,5 7550
6 Piotr Hajzler 4 2290 12 2080 0 0 11 1830 27 6200
7 Zenon Budziński 1 1910 11 2060 7 800 8 1630 27 6400
8 Krzysztof Wójcik 0 0 10 1990 10 1250 5 1070 25 4310
9 Kamil Jakubów 6 2590 15 2610 0 0 3,5 880 24,5 6080
10 Roman Michalak 13 4510 1,5 1060 0 0 10 1760 24,5 7330
11 Patryk Musiał 12 3510 3,5 1180 6 790 2 830 23,5 6310
12 Adam Gicala 2 2120 0 890 15 2900 6 1110 23 7020
13 Adrian Gicala 8 2840 1,5 1060 11 1350 0 680 20,5 5930
14 Mirosław Gal 5 2550 6 1220 9 970 0 0 20 4740
15 Tadeusz Zakrzewski 7 2760 5 1210 0 0 7 1330 19 5300
16 Grzegorz Kramer 15 6330 0 750 0 0 3,5 880 18,5 7960
17 Roman Jeliński 0 0 0 990 8 910 1 730 9 2630
18 Edward Czajkowski 0 0 7 1240 0 0 0 0 7 1240
19 Lesław Krajewski 0 0 0 0 5 740 0 0 5 740
20 Krzysztof Krupa 0 0 0 0 0 0 0 690 0 690
Kategoria:

Miejsce Nazwisko Imię Waga PKT
1 Kramer Grzegorz 6330 15
2 Kuczyński Jacek 5350 14
3 Michalak Roman 4510 13
4 Misiał Patryk 3510 12
5 Wójcik Paweł 3180 11
6 Hajzer Wojciech 3040 10
7 Libert Jerzy 2980 9
8 Gicala Adrian 2840 8
9 Zakrzewski Tadeusz 2760 7
10 Jakubów Kamil 2590 6
11 Gal Mirosław 2550 5
12 Hajzler Piotr 2290 4
13 Oryszczak Wojciech 2160 3
14 Gicala Adam 2120 2
15 Budziński Zenon 1910 1

 

Kategoria:
Miejsce Nazwisko Imię Waga ryb
1 Budziński Henryk 4820
2 Hajzler Wojciech 4550
3 Musiał Patryk 4080
4 Hajzler Piotr 2330
5 Oryszczak Wojciech 2140
6 Żynda Szymon 2000
7 Wójcik Paweł 1940
8 Kuczyński Jacek 1940
9 Kramer Grzegorz 1790
10 Libert Jerzy 1780
11 Wójcik Krzysztof 1590
12 Krajewski Lesław 1510
13 Jakubów Kamil 1430
14 Michalak Roman 1420
15 Chojnacki Piotr 1340
16 Krupa Krzysztof 1280
17 Wojtasiewicz Marcin 1180
18 Budziński Zenon 1140
19 Gal Mirosław 1110
20 Czajkowski Edward 920
Kategoria:

 

LP

 

NAZWA ZAWODÓW

TERMIN

MIEJSCE

GODZ.

1

Otwarcie

15.04.2018

KACZA GÓRKA

8,oo

2

Mistrzostwa I-sza tura

06.05.2018

KACZA GÓRKA

7,oo

3

Mistrzostwa II-ga tura

13.05.2018

ODRA LEŚNICZÓWKA

7,oo

4

Letnie

17.06.2018

KACZA GÓRKA

7,oo

5

Puchar Prezesa

15.07.2018

ODRA LEŚNICZÓWKA

7,oo

6

Puchar v – ce prezesa

12.08.2018

ODRA LEŚNICZÓWKA

7,oo

7

Zakończenie sezonu

30.09.2018

KACZA GÓRKA

8,oo